SŁOWNIK POJEĆ

 

 Darmowy dłuższy tekst rozpowszechniany przez dana markę przy użyciu różnych kanałów komunikacyjnych (m.in. mediów społecznościowych czy kampanii mailingowych).

czytaj więcej


E-commerce to handel elektroniczny, czyli alternatywa dla tradycyjnych sklepów. Jego najbardziej popularną metodą są zakupy przez internet.

czytaj więcej


Reklama w elektronicznych biuletynach przesyłanych drogą e-mailową (e-mail newsletter ads) lub reklamy sponsorowane.

czytaj więcej


E-mail wysłany do odbiorcy, który zdecydował się na jego subskrypcję, a więc wyraził zgodę na otrzymanie powiadomień mailowych za pośrednictwem strony internetowej danej firmy lub indywidual...

czytaj więcej


E-maile okolicznościowe to wiadomości wysyłane do Twoich klientów z okazji ważnych dat, np. urodzin, istotnych wydarzeń czy rocznic.

czytaj więcej


Elementy strony docelowej wzbudzające niepokój u odwiedzających i powstrzymujące ich przed podjęciem pożądanych działań.

czytaj więcej


Eloqua Corp. jest dostawcą oprogramowania do automatyzacji marketingu w modelu SaaS. Firma powstała w 1999 roku, obecnie liczy ponad 1 100 klientów, 70 000 subskrybentów i zatrudnia ok.

czytaj więcej


Eventbrite to serwis do internetowego zarządzania wydarzeniami i rozdawania lub sprzedaży biletów. Jest darmowy wtedy, kiedy organizowane przez Ciebie wydarzenie/impreza jest darmowe.

czytaj więcej


Usługa pozwalająca na śledzenie wzroku użytkownika patrzącego na poszczególne komponenty strony internetowej czy innych nośników przekazujących treści.

czytaj więcej