SŁOWNIK POJEĆ

 

 Usługi lub produkty dostarczane bezpośrednio do odbiorcy docelowego przez sprzedawcę lub trzecią stronę bez udziału tradycyjnych kanałów marketingowych (telewizja, radio itp.).

czytaj więcej


Delicious to darmowy serwis umożliwiający zapisywanie ("bookmarkowanie") adresów wybranych stron (prywatnie lub publicznie).

czytaj więcej


Digg to informacyjny serwis społecznościowy, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą zagłosować na dany artykuł.

czytaj więcej


Disqus to system umożliwiający zamieszczanie komentarzy i narzędzie do moderowania Twojej strony.

czytaj więcej


Są to nietypowe lub rzadziej stosowane frazy kluczowe (np. "oprogramowanie inbound marketingowe" zamiast "oprogramowanie").

czytaj więcej


DocStoc to internetowy serwis, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą oglądać, zamieszczać, dzielić się dokumentami oraz je sprzedawać.

czytaj więcej


Podobnie jak value proposition, czyli wartościowa oferta, jest to dodatkowa zachęta, nakłaniająca odwiedzającego do wypełnienia formularza.

czytaj więcej


Dokumenty Google to grupa internetowych aplikacji biurowych, zawierająca m.in. narzędzia do przetwarzania słów, prezentacji czy analizy danych w arkuszu kalkulacyjnym.

czytaj więcej


Główny adres Twojej witryny internetowej (np. www.twojawitryna.com). Dobrze jest odnawiać co kilka lat własności danej domeny.

czytaj więcej


Drip marketing to kampania e-mailingowa, mająca na celu podtrzymanie zainteresowania leadów sprzedażowych i przesunięcie ich w dół lejka marketingowego (synonim: pielęgnowanie leadów).

czytaj więcej