SŁOWNIK POJEĆ

 

 Blip.TV to portal umożliwiający dzielenie się e-video. Oferuje zarówno darmową, jak i płatną platformę dla indywidualnych użytkowników oraz firm prowadzących własny internetowy video show.

czytaj więcej


Blog to skrócona wersja terminu web log lub weblog. Blogi są z reguły prowadzone przez daną osobę lub grupę osób.

czytaj więcej


Blog Talk Radio to darmowa aplikacja internetowa pozwalająca użytkownikom na prowadzenie własnego programu radiowego w sieci, jak również umożliwiająca słuchanie audycji tworzonych innych uży...

czytaj więcej


Osoba, która pisze artykuły na bloga (bloguje). Uwaga! Google również ma swoją platformę do blogowania -  Blogspot, znaną także pod nazwą "Blogger".

czytaj więcej


Terminem tym określa się ogół blogów istniejących w przestrzeni internetowej oraz społeczność blogerów ,którzy nie tylko tworzą własne treści, ale również komentują wpisy innych i zam...

czytaj więcej


Blog-roll lub blogroll to lista linków danego blogera do innych blogów, które czyta lub wspiera. Powinna ona zawierać tylko te blogi, które naprawdę lubisz i polecasz.

czytaj więcej


Adresy e-mail często są blokowane przez dostawców usług internetowych (ISP) lub serwery korporacyjne. Blokada e-mail oznacza, że dany serwer (np. Yahoo!, AOL, Hotmail itp.

czytaj więcej


BoardReader to darmowa wyszukiwarka, za pomocą której internauci mogą wyszukiwać słowa kluczowe zawarte wyłącznie w postach i tytułach forów internetowych oraz popularnych forów na portalach...

czytaj więcej


Link do strony internetowej, zapisanej w Twojej przeglądarce internetowej lub na Twoim komputerze. Portale społecznościowe umożliwiające wymianę bookmarków, np. del.icio.

czytaj więcej


Etap lejka sprzedażowego, na którym znajdują się leady bliskie dokonania zakupu.

czytaj więcej